نمایش یک نتیجه

خرید طلق پلاستیکی ضخیم از نمایندگی

فروشگاه طلق و پلکسی روژان انواع طلق های نازک و ضخیم ایرانی و خارجی را در ابعاد دلخواه با قیمت نمایندگی و کیفیت بالا عرضه می کند.
برای سفارش و کسب اطلاع از قیمت طلق ، با ما تماس بگیرید.

طلق پاتستیکی یا ورق کریستال چیست؟

ورق کریستال یا طلق پلاستیکی  نوعی ورقه شفاف است که معمولاً برای کاربردهای داخلی استفاده می‌شود

البته طلق کریستال یک نام تجاری برای ورقه های پلی استایرن است که با این نام شناخته شده می باشد و معمولاً ورقه هایی هستند که بسیار شفاف بوده و در کاربردهای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند

از جمله دلایلی که باعث شده تا طرق کریستال بسیار پرطرفدار باشد می‌توان به سختی بالای آنها، قیمت ارزان شان و مقاومت شیمیایی آنها اشاره کرد.

این ورقه ها در جاهای متنوعی کاربرد دارند که از جمله این مکان ها می توان به پوشش های شیشه ای داخلی، چراغ های سقفی، کابین حمام، صفحات روشن و غیره اشاره کرد

شاید بتوان گفت یکی از دلایلی که باعث شده تا این ورقه ها در مکان های مرطوب بسیار مورد استفاده قرار گیرند تمایل آنها به جذب کم آب است که این نکته بسیار قابل توجهی است.

یکی از صنایعی که در تولید طلق های کریستال بسیار معروف است صنایع ورق بومان است و کار آن تولید طلق های کریستال در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد و همچنین ورق های GPPS را هم در شکل‌های متنوعی مثل یخی و شفاف، مشجر تولید می کنند.

دلیل محبوبیت ورق های کریستال این است که مثل ورق های پلکسی شفاف است و در بازار طرفداران خاص خود را دارد.

 کاربرد های مهم ورق کریستال(طلق پلاستیکی)

ورق پلاستیکی یا کریستال برای مصارف مختلفی کاربرد دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین کاربرد های ورق کریستال اشاره می کنیم.

  • کابین و صفحه‌ های دوش در حمام
  • بسته بندی قطعات برای وسایل الکتریکی خانگی
  • اساس خانه
  • پوشش های شیشه ای در داخل خانه
  • قاب در عکس و نقاشی و پوستر
  • اسباب بازی
  • تابلو های مخصوص تبلیغات
  • چراغ های سقفی و لامپ ها و نمایشگرها.

این ورق کریستال در واقع نوعی پلی استایرن هستند و از جمله ویژگی‌های آن‌ها می‌توان به استحکام بالا و مقاومت گرمایی آنها و همچنین مقاومت در مقابل ضربه اشاره کرد و از دیگر قابلیت‌های ویژه این ورق ها که کمتر شناخته شده است می توان موارد زیر را نام برد: