بلاگ

پلکسی گلاس پامنار

محبوبیت پلکسی

پلکسی گلاس پامنار بسیار معروف است. همان طور که می دانید، از خیابان چراغ برق قدیم تا خیابان پانزده خرداد یعنی بازار بزرگ یکی از محله های بسیار قدیمی شهر تهران برای پلکسی است. در این بازار انواع و اقسام طلق ها، پروفیل های فلزی، پلکسی گلاس و اکرلیک و… در این بازار به فروش می رسد. بگذارید این طوری به شما بگوییم که این بازار را می توان بورس پلکسی گلاس پامنار نامید. مکانی که همواره از زمان های گذشته از اولین روز های ورود طلق ها و پلکسی ها به ایران محل داد و ستد این گونه ورق ها و پروفیل های صنعتی بوده است. میشه گفت هر گونه پلکسی و ورق و طلقی که بخواهید می توانید در پامنار تهران پیدا کنید. همچنین باید این نکته را عرض کنیم که  قیمت آن  معیار و مبنای قیمت گذاری پلکسی گلاس  و طلق ها و موارد مشابه در کل کشور به حساب می آید.

پلکسی گلاس پامنار

ورق پلکسی گلاس پامنار و فرقش با شیشه

در فروشگاه های پامنار این نوع از ورق ها  که به فروش می رسد همگی از جنس اکرلیک بوده که کیفیتی به مراتب بالاتر از شیشه و شفافیت و مزایایی برتر از آن دارد و اغلب کاربرد آن در مکان هایی است که استفاده از شیشه نمی تواند جوابگو باشد. چون که همان طور که می دانیم خاصیت شیشه این است که می شکند و خرد می شود و در مقابل ضربه مقاوم نیست و همین امر باعث می شود که ایمنی آن زیر سوال برود. اما در مود این  پلکسی گلاس پامنار به هیچ وجه  اینگونه نیست بلکه کیفیت آن ها  به گونه ای است که نه می شکنند و نه خرد می شوند و همچنین شفاف تر و مقاوم تر و زیباتر از شیشه هستند و به راحتی تمام می توان آن ها را برش داد و به هر شکل و طرحی که مورد نیاز است در آورد. همچنین از دیگر خصوصیات  آن ها  این است که وزن کمتری نسبت به شیشه دارد. ورق پلکسی گلاس پامنار در انواع و اقسام مختلف و با رنگ های متنوع در بازار پامنار تهران به فروش می رسد.

ورق پلکسی گلاس و فرقش با شیشه

ویژگی های برتر این نوع ورق ها

در ادامه به معرفی برخی از ویژگی های برتر این نوع از ورق ها می پردازیم:

  • در برابر ضربه از مقاومت بالایی برخوردار است.
  • در برابر تغییرات آب و هوایی می تواند عملکرد خوبی داشته باشد.
  • از نظر عایق صدا و گرما فوق العاده عالی است.
  • وزن بسیار کمی دارد
  • به هیچ وجه در آتش منفجر نخواهد شد. و تغییر شکل هم نخواهد داد.
  • استفاده از آن در محیط خارجی باعث نمی شود که در دراز مدت ما شاهد تغییر شکل در آن باشیم و این ویژگی واقعاً در مقایسه با سایر مواد مشابه فوق العاده و بی نظیر است.
  • درضمن شما می توانیدبرای تهیه انواع ورق های پلکسی و طلق ها به سایت پلکسی روژان نیز مراجعه کنید. محصولاتی که ما در اختیار شما قرار می دهیم همگی از استاندارد های روز دنیا برخوردار هستند.ویژگی های این نوع ورق پلکسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *