بلاگ

پلکسی دوغی

پلکسی دوغی

 

پلکسی دوغی یکی از انواع پلکسی های موجود در بازار بوده و موضوعی است که ما در این متن قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. این نوع طلق با نام های دیگری همچون طلق دوغی ایرانی، طلق ایرانی، طلق سفید مات و همین طور طلق شیشه ای مات شناخته می شود. توصیه می کنیم برای کامل تر شدن اطلاعاتتان در خصوص پلکسی دوغی در ادامه این متن با ما همراه باشید.

پلکسی دوغی چیست؟

پلکسی دوغی چیست، اولین سوالی است که قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. پلکسی دوغی یکی از انواع پلکسی های موجود در بازار بوده و به دلیل رنگ خاص و زیبایی که دارد، محبوبیت زیادی بین مصرف کنندگان پیدا کرده است. این نوع پلکسی، رنگ را به خوبی از خود عبور می دهد، اما به دلیل مات بودن، فضای داخلی محیط، مشخص نخواهد بود.

پلکسی گلاس دوغی

پلکسی گلاس دوغی را به عنوان یک طلق مات به کار می برند. از آنجایی که این نوع پلکسی، قادر است نور را به خوبی از خود عبور دهد، در جاهایی که نیاز است از روشنایی طبیعی روز استفاده شود، این نوع پلکسی، بسیار شایسته و کارگشا ظاهر می گردد. این متریال، مقاومت بالایی در برابر ضربه داشته و به همین دلیل، دوام بالایی را می توان از آن انتظار داشت. پلکسی دوغی از نوعی پلیمر ساخته شده و به همین جهت در برابر شرایط محیطی متفاوت، مقاوم رفتار می کند.

پلکسی گلاس دوغی و شیری

پلکسی گلاس دوغی و شیری دو نوع مختلف از پلکسی می باشند. این دو نوع متریال، تفاوت هایی با هم داشته و هر کدام باید با توجه به خصوصیاتی که دارند، مورد استفاده قرار گیرند. پلکسی گلاس شیری قادر نیست نور را از خود عبور دهد، اما پلکسی گلاس دوغی، با وجود آنکه مات است، بر عبور دادن نور از خود، توانمند ظاهر شده است. توجه داشته باشید که پلکسی های نوع شیری برای جاهایی که منابع نوری ضعیف هستند، گزینه های مناسبی به شمار نمی روند. در هر صورت، به هنگام خرید انواع پلکسی دوغی و شیری به برند و جنس پلکسی توجه داشته باشید.

پلکسی دوغی

خرید پلکسی دوغی

برای خرید پلکسی دوغی باید به تولیدکنندگان و یا برندهایی مراجعه کرد که این ورق را در بهترین حالت و در بهترین کیفیت عرضه و یا تولید می کنند. علاوه بر بالا بودن کیفیت، در هنگام خرید این نوع به موارد زیر نیز توجه داشته باشید:

  • ابعاد محل مورد نظر برای نصب این نوع پلکسی، باید به درستی اندازه گیری شود؛ زیرا سایز، روی قیمت این ورق ها تاثیر مستقیم دارد.
  • موضوع دیگری که در هنگام خرید ورق این نوع باید مد نظر قرار داده شود، ضخامت است. این ورق در ضخامت های متفاوت تولید شده و در بازار موجود است. ورق هایی که ضخامت بیشتری دارند، با قیمت بالاتری در بازار مبادله می شوند.

فروش پلکسی دوغی

فروش پلکسی دوغی در کشورمان با استقبال خوبی از سوی مصرف کنندگان مواجه شده است. به دلیل کاربردهای فراوانی که این متریال در صنایع و فضاهای مختلف دارد، فروش آن رو به افزایش گذاشته و امروزه تولیدکنندگان و واردکنندگان زیادی در حوزه ارائه انواع پلکسی در حال فعالیت می باشند. نکته مهمی که در مورد خرید پلکسی دوغی باید مورد توجه قرار داد، بالا بودن کیفیت این نوع ارائه شده است. برای خرید بهترین نوع پلکسی می بایست به مجموعه هایی مراجعه کرد که همواره در تلاشند بهترین ها را ارائه کنند.

ابعاد پلکسی دوغی

یکی از مواردی که باعث شده این نوع با استقبال خوبی مواجه شود، ابعاد پلکسی دوغی است. ابعاد پلکسی دوغی در بازار، کاملا استاندارد بوده و به دلیل برش پذیری راحت، می توان اندازه و سایز مد نظر را از این ورق های استاندارد جدا کرد و در جای خود به کار برد.

قیمت ورق پلکسی دوغی

قیمت ورق پلکسی دوغی را با توجه به ابعاد و نوع برند این نوع پلکسی تعیین می کنند. برندهای تولیدکننده پلکسی در بازار شامل برندهای تایوانی، ایرانی، اندونزیایی و چینی هستند و محصولات متفاوتی را ارائه می کنند. پلکسی های تولید شده برند تایوانی چوچن، کیفیت و خلوص بالایی داشته و به همین دلیل محبوبیت زیادی به دست آورده است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *