بلاگ

استند پلکسی

استند پلکسی

 

هر روز که می گذرد، تبلیغات با کمک ابزار جدید، مانند استند پلکسی، شکل و ظاهر جدیدتر و جذاب تری پیدا می کند. از توان بالایی در استفاده از فضاهای بی استفاده و غیر قابل استفاده برخوردار بوده و به همین دلیل، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. ما در این متن قصد داریم در مورد استند پلکسی، انواع، ساخت و قیمت آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

استند پلکسی چیست؟

سوال مهمی است که در رابطه با این شیء تبلیغاتی مطرح می شود. استندها از پرکاربردترین اشیاء تبلیغاتی هستند و به دلیل مزیت ها و نقاط قوت زیادی که دارند، استفاده از آنها رو به افزایش گذشته است. بسیاری از کسب و کارها می توانند از حضور این شیء به نحو احسن استفاده کنند و حوزه ای که در آن کار می کنند را به بقیه معرفی نمایند.

استند پلکسی

استند پلکسی گلاس

استند پلکسی گلاس از یک نوع متریال شفاف ساخته شده و به دلیل مقاومت در برابر سرما، گرما و سایر شرایط محیطی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. استند پلکسی گلاس، مورد علاقه خرده فروشان بوده و در فضاهای متفاوتی مانند مغازه های جواهرفروشی، گالری های هنری و یا فروشگاه های مواد غذایی کارایی بالایی از خود نشان می دهند.

انواع استند پلکسی

در صنعت تبلیغات برای آنکه بتوان از آن به شکل شایسته و ثمربخشی استفاده کرد، انواع آن ابداع شده که به شرح زیر می باشد:

استند پلکسی گلاس

1- دیواری

یکی از انواع استندهای پلکسی، نوع دیواری است. همان طوری که از نام این نوع استند مشخص است، استند دیواری بر روی دیوار نصب می گردد و با کمک آن می توان از قسمت های خالی دیوار به نحو احسن استفاده کرد. این نوع استند شفافیت زیادی داشته و در اثر افتادن و یا سقوط کردن، دچار شکستگی و آسیب نخواهد شد.

2- رومیزی

نوع دیگر آن،  رومیزی است. این نوع استند قابلیت ایستادن روی میز را دارد و آن نیز در نوع خود بسیار کاربردی و کارگشا ظاهر شده است استند پلکسی رومیزی شفاف بوده و در برابر افتادن و وارد آمدن هر گونه ضربه، مقاومت خوبی از خود نشان می دهد. انعطاف پذیری از دیگر مزیت های این نوع استند می باشد.

3- ایستاده

استند پلکسی ایستاده نوع دیگری از انواع آن است و می توان به راحتی آنها را بر روی زمین قرار داد. از جمله مزیت های این نوع ایستاده می توان به مقاومت در برابر شکستن، مناسب بودن برای طیف وسیعی از مشاغل و عدم زنگ زدگی اشاره کرد. در ضمن، این نوع استند قابلیت سفارش در سایزها و ابعاد متفاوت را نیز دارد.

استند پلکسی گلاس

ساخت استند پلکسی گلاس

در ساخت استند پلکسی گلاس از یک ماده آلی از نوع پلی کربنات استفاده می کنند. این متریال مزیت های متفاوتی مانند محکم بودن، شفاف بودن، درخشش و تنوع در رنگ دارد. موضوع دیگری که در این نوع مورد توجه می باشد، عدم محدودیت در سایز است. کسب و کارهای متفاوت با توجه به نوع فعالیتی که دارند، می توانند این نوع استند را سفارش داده و از آن برای توسعه، گسترش و معرفی کار خود استفاده کنند.

استند پلکسی گلاس

قیمت استند پلکسی

یکی از دلایلی که باعث شده استندهای پلکسی طرفداران زیادی پیدا کنند، قیمت پایین آنها در مقایسه با برخی استندهای ساخته شده از فلز و یا چوب است. در کنار پایین بودن قیمت پلکسی گلاس، بالا بودن مقاومت در برابر زنگ زدگی و یا خوردگی از دیگر عواملی است که باعث شده محبوبیت زیادی پیدا کند. امروزه بسیاری از صاحبان مشاغل، برای آنکه کسب و کار خود را به بقیه معرفی کنند، از این نوع استند استفاده می کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *