بلاگ

آموزش کندن برچسب پلکسی گلاس

آموزش کندن برچسب پلکسی گلاس

کندن برچسب پلکسی گلاس

کندن برچسب پلکسی گلاس کار بسیار سخت و مشکلی به نظر می آید و نیاز به آموزش دارد. از آنجایی که جدا کردن این برچسب کار سختی است، ما تصمیم گرفتیم چند روش راحت و آسان برای جدا کردن آن آموزش دهیم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص آموزش کندن برچسب پلکسی گلاس نکاتی را به شما آموزش دهیم.

اسپری های چسب 123

یکی از روش هایی که به شما کمک می کند برچسب پلکسی گلاس را به راحتی جدا کنید، اسپری هایی هستند که برای فعال کردن چسب 123 به کار برده می شوند. شاید برایتان تعجب آور باشد، اما این اسپری می تواند این برچسب را به راحتی از سطح پلکسی بلند کند.

اگر برچسب پلکسی گلاس به سختی جدا می شود و نیاز به نیروی زیادی برای جدا کردن آن وجود دارد، این اسپری را تهیه کرده و روی سطح ورق پلکسی اسپری کنید. بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه، معجزه این اسپری را به چشم خود مشاهده خواهید کرد. برچسبی که قبل از استفاده از این روش، با سختی و تکه تکه کنده می شد، بعد از استفاده از این اسپری به راحتی و به صورت یکجا بلند می شود.

استفاده از حرارت

از دیگر روش هایی که می تواند کمک کند برچسب پلکسی گلاس را جدا کنید، حرارت دادن ورق های پلکسی است. اگر در فصل تابستان می خواهید برای جدا کردن برچسب پلکسی اقدام کنید، می توانید ورق ها را زیر نور آفتاب قرار داده تا برچسب به راحتی از سطح آن جدا شود و اگر در فصل زمستان می خواهید برای جدا کردن برچسب اقدام نمایید، می توانید از برخی وسایل گرم کننده مانند سشوار استفاده کنید. سشوار آسیبی به ورق ها وارد نکرده و کمک می کند تا برچسب به راحتی از سطحی که روی آن قرار گرفته جدا شود. سشوار، گرمای غیر مستقیم تولید کرده و به همین دلیل بدون هیچ گونه نگرانی می توانید از آن برای جدا کردن برچسب استفاده نمایید.

شعله های سرپیک نیز می توانند گرما ایجاد کرده و برای جدا کردن برچسب پلکسی ها مورد استفاده قرار گیرند. سرپیک دارای دو شیر است؛ یکی از شیرها مخصوص تنظیم خروج گاز و دیگری مخصوص خروج اکسیژن است. با کمک این خروجی ها می توان شدت شعله سرپیک را تحت کنترل داشت و برای جدا کردن برچسب بدون وارد آوردن آسیب به ورق مورد استفاده قرار داد. توصیه می کنیم، شعله را بیش از حد به ورق ها نزدیک نکنید تا ورق ها در اثر حرارت بالا ذوب و نرم نشوند.

 

نمیدانید چطور خرید کنید؟

فروشگاه روژان بزرگترین وارد کننده ورق های پلکسی در ایران باکمترین قیمت در ایران

با کلیک بر روی دکمه مقابل می توانید انواع ورق های پلکسی را مشاهده کنید و در صورت انتخاب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا محصول مورد نظر شما را در کمترین زمان به دستتان برسانند.

 

استفاده از محلول های شیمیایی

برخی از محلول های شیمیایی موجود در بازار نیز می توانند در راحت جدا شدن برچسب های پلکسی کمک کننده باشند. یکی از این محلول ها، تینر است. تینر رنگ شفافی داشته و حاوی چربی های اشباع شده است؛ همین خاصیت موجب می شود برچسب پلکسی به راحتی جدا شود.

متانول، دیگر ماده ای است که به شما کمک می کند برچسب ورق های پلکسی را جدا کنید. متانول که به نام الکل چوب نیز از آن یاد می کنند، از جمله الکل های ساده است و به عنوان سوخت و یا حلال نیز از آن استفاده می کنند. سطح ورق پلکسی را به این ماده آغشته کنید تا شاهد جدا شدن برچسب پلکسی در کوتاه ترین زمان ممکن باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *