در حال نمایش 7 نتیجه

مولتی استایل رنگی

مولتی استایل طلایی

مولتی استایل مسی

مولتی استایل مشکی

مولتی استایل نازک

مولتی استایل نقره ای

مولتی استایل ارزان

حتما تا به حال نام مولتی استایل ها را در صنایع مختلف از جمله دکوراسیون شنیده اید. انواع مختلف مولتی استایل ارزان را می توانید در بازار تهیه کنید. دقت کنید که بسته به نوع و برند تولید کننده مولتی استایل ها، قیمت این ورق ها می تواند متفاوت باشد.

مولتی استایل ها در انواع مختلف صاف وخش دار تولید می شود که هرکدام کاربردهای خودشان را دارند.

استعلام قیمت روز از پلکسی روژان

انواع مولتی استایل ارزان

این که بتوانیم لوازم مورد نیازمان را با قیمتی مقرون به صرفه تهیه کنیم همیشه موضوع مهمی است.

مولتی استایل ارزان را می توان بر اساس فاکتورهای مختلفی تقسیم بندی کرد. این ورق ها می تواند صاف یا خشدار باشد یا این که در رنگ های طلایی و نقره ای عرضه شود. دو گروه مهم که می توان مولتی استایل ها را در آن طبقه بندی کرد، خشدار و آینه ای است.

مولتی استایل خش دار ارزان

رده هایی روی سح این ورق ها می بینیم که باعث می شود خش دار باشد. این رده ها را می توانید با چشم ببینید و لمس شان کنید. هنگام لمس این ورق ها حسی شبیه به لمس فلز دارید که این حالت به دلیل وجود همان خش ها است. خش ها باعث می شود تصاویر در این ورق ها منعکس نشده ودر نتیجه برای محیط های بیرونی مناسب است.

برای تابلوهای مختلف، پلاک ها، جعبه های کادویی و غیره از این ورق ها استفاده می شود.

مولتی استایل خش دار می تواند در رنگ های طلایی یا نقره ای به بازار عرضه شود. دقت کنید که این ورق ها در رنگ های دیگر هم در بازار وجود دارد اما معمولا این دو رنگ مهم و پر طرفدار هستند.

مولتی استایل یک نوع پلاستیک محسوب می شود اما حسی شبیه به فلز به شما می دهد.

مولتی استایل آینه ای ارزان

نوع آینه ای این محصول کاملا صاف است واین مهم ترین تفاوت آن با نوع خشدار می باشد. مولتی استایل آینه ای ارزان نسبت به نوع خش دار آن نیاز به مراقبت بیشتری دارد زیرا ممکن است دچار خط و خش های مختلف شود.

این ورق ها را هم می توانید در رنگ های طلایی یا نقره ای تهیه کنید.

ابعاد ورق مولتی استایل ارزان

سوال خیلی از افراد این است که این ورق ها را در چه ابعادی می توان تهیه کرد. نکته ای که باید بدانید این است که درست است که مولتی استایل ها در ابعاد مشخصی تولید می شوند اما به راحتی قابل برش هستند. شما از نظر سایز این ورق ها مشکلی نخواهید داشت زیرا به راحتی می توانید آن ها را با کاتر و یا با روش های لیزری برش بدهید و به سایز دلخواه تان درآورید.

خرید ورق مولتی استایل ارزان

برای این که بدانید کدام نوع ورق برای شما مناسب تر است بهتر است ابتدا با کارشناسان ما در پلکسی روژان  pelaxi1397.ir مشورت نمایید. درست است که بخش مهمی از این انتخاب مربوط به سلیقه شماست اما موارد مختلفی مثل محل قرارگیری مولتی استایل هم در انتخاب آن موثر ست.

انواع ورق های مولتی استایل ارزان و مقرون به صرفه را می توانید با قیمت کاملا مناسب و در سریع ترین زمان از فروشگاه ما تهیه نمایید.