بلاگ

برش لیزری پلکسی- لیزر پلکسی حرفه ای- خدمات لیزر و حک پلکسی پامنار

خدمات برش و لیزر و حک پلکسی

خدمات برش، حک و لیزر پلکسی

ممکن است ذهن شما نیز زمانی که پای این دسته خدمات مربوط به ورق های پلکسی به میان می آید درگیر این سری سوالات شده و به دنبال جمع آوری اطلاعات لازم در راستای آن ها باشد. برش لیزری پلکسی در واقع فرآیندی برای برش دادن ورق های پلکسی می باشد اما این نوع برش تفاوت های خاص خود را نمونه برش های دیگر دارد البته دقت عمل در این زمینه نیز اهمیت بسیار بالایی داشته و نباید به سادگی از کنار آن عبور نمود.

 • برشکاری لیزری پلکسی به چه صورت می باشد ؟
 • آیا با مجموعه خدمات لیزر و برش پلکسی آشنایی دارید ؟
 • برای برش لیزری پلکسی به کجا مراجعه کنیم؟

این نوشتار به شما کمک می کند تا با تمام آنچه که لازم است درباره برشکاری ورق های پلکسی بدانید آشنا شده و با دید بهتری این دسته فعالیت های خود را متخصصان بسپارید. حال در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه را دارید توصیه ما مطالعه این مطلب تا انتهاست.

فیلم برش پلکسی با دستگاه لیزر

خدمات برش لیزری پلکسی چیست ؟

پلکسی یکی از مواردی است که  دستگاه لیزر آن را به راحتی برش می دهد. طلق یا پلکسی گلاس با اسامی مختلفی نامیده می شود که عبارتند از: طلق اکریلیک، پلی اکریلیک و پلکسی. این ماده به خاطر زیبایی، مقاومت، سبکی و شفافیت، در سال های اخیر در زمینه های مختلف کاربردهای متنوعی پیدا کرده است. از خدمات برش لیزری پلکسی گلاس برای ساخت تندیس ها، لوح های یادبود، دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی، ویترین مغازه و فروشگاه ها، تابلوهای تبلیغاتی، قطعات خاص صنعتی و همچنین ظروف خانگی استفاده می شود.

خدمات برش و لیزر پلکسی مجموعه فرآیندهایی را شامل می گردد که به واسطه این خدمات می توان در کمترین زمان بدون هیچ گونه دردسری صفحات پلکسی گلاس ، مقواها و موارد این چنینی را کاملا تمیز برش داد. این دسته برش ها معمولا توسط اشعه های قدرتمندی صورت می پذیرند و لازم است بدانید با پیشرفت تکولوژی در حوزه های مختلف روی کار آمدن این اشعه ها توانست به صنایع مختلف کمک های شایانی نماید.

برش لیزری پلکسی با استفاده از دستگاه چگونه انجام می شود؟

متخصصین این امر با ایجاد خطوطی مشخص برای برش کاری اشعه های لیزر را روی این خطوط به حرکت در می آورند تا طی این حرکت صفحه پلکسی به شکلی که دلخواه ما می باشد بریده شود. لازم به ذکر است برخلاف تصور ما که این امر را آسان میدانیم برش کاری و خدمات مربوط به لیزر و برش پلکسی نیاز به تخصص بالایی داشته و نباید در این زمینه سهل انگاری نمود.

دستگاه لیزر پلکسی
دستگاه لیزر پلکسی

دستگاه لیزر CO2 ابزاری مناسب برای برش لیزری و حک انواع پلکسی گلاس به شمار می آید. این دستگاه با دقت  و سرعت بالا، توانایی برش و حک انواع پلکسی (ضخامت، ماده اولیه و شکل) را دارد. استفاده از این فناوری در بخش تبلیغات و تولید انواع محصولات اهمیت بسیاری دارد. این تکنولوژی در این بخش در زمینه های  زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 • تکنولوژی تبلیغات پلکسی
 • استندهای مغازه و نمایشگاه
 • مدل و سازه های معماری
 • حروف و کلمات
 • تابلوهای راهنما
 • هدایا و یادبودهای اکریلیکی

لیزر توانایی برش مواد سختی چون صفحات استیل و فولاد، پلاستیک و اکریلیک را به راحتی دارد. برش لیزری پلکسی تنها یکی از کاربردهای دستگاه لیزر به شمار می آید. از کاربردهای دیگر لیزر می توان به حکاکی و نشانه گذاری بر روی مواد مختلف اشاره کرد. اگر در نظر دارید تا قطعاتی ظریف و طرح هایی پیچیده را روی صفحات اکریلیک برش بزنید، بهترین گزینه استفاده از پرتوی لیزر می باشد.

 

نمیدانید چطور خرید کنید؟

فروشگاه روژان بزرگترین وارد کننده ورق های پلکسی در ایران باکمترین قیمت در ایران

با کلیک بر روی دکمه مقابل می توانید انواع ورق های پلکسی را مشاهده کنید و در صورت انتخاب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا محصول مورد نظر شما را در کمترین زمان به دستتان برسانند.

 

کاربردهای خدمات لیزر و برش پلکسی پامنار

از مهم ترین نکاتی که قبل از بیان کاربردهای برش پلکسی با لیزر باید به آن اشاره کنیم مسئله فعالیت های اختصاصی در این راستا می باشد به این معنا که تمامی شرکت های تولید و عرضه ورق های پلکسی گلاس و خدمات مرتبط با آن ها عمل برش با لیزر را انجام نمی دهند و این امر تنها توسط تعدادی از این شرکت ها انجام می پذیرد. برش های لیزری با قابلیت های بی نظیر خود توانسته اند سبب ایجاد خلاقیت های نوبنی در این راستا شوند. جالب است بدانید برخی از صنایع با روی کار آمدن این فناوری توانسته اند به جایگاه های ویژه ای دست یابند.

لیزر و برش پلکسی
لیزر و برش پلکسی

از عمده کاربردهای خدمات لیزر و برش می توان به برش انواع فلزات همچون نقره ، طلا ، استیل ، مس ، پلاتین ، کروم ، برنج و … اشاره نمود که هر کدام در دنیای کنونی از اهمیت بالایی برخوردار می باشند. این خدمات تنها مختص فلزات نبوده و شما می توانید با استفاده از آن ها به برش صفحات مختلف غیرفلزی همچون مقوا ، پارچه ، پلکسی و … نیز بپردازید. این فعالیت ها در دنیای امروزه به حدی رواج یافته اند که صنایع و شرکت های متعددی برای این امور راه اندازی شده اند که با تکیه بر مهارت خود هر نوع برشی را انجام می دهند.

تفاوت برش با لیزر و حکاکی

برخی این دو مقوله را جدای از هم می دانند اما باید بدانید برش با استفاده از لیزر و حکاکی روی صفحات پلکسی فرآیندی شبیه به هم دارند و تنها تفاوت آن ها در برشی می باشد که انجام می پذیرد. در فرآیند برش صفحه پلکسی برش می خورد اما در فرآیند حکاکی ماده مورد نظر روی صفحه حک می گردد.

انواع خدمات برش لیزری پلکسی پلکسی روژان (پامنار تهران)

برش های لیزری تنها شامل مجموعه خدمات لیزر و برش پلکسی نمی شوند بلکه انواع مختلفی از مواد و ابزار را می توان با این فرآیندها برش داد . از مهم ترین انواع برش های لیزری می توان به برش موارد زیر اشاره نمود.

تفاوت خدمات برش لیزری پلکسی با روش های مکانیکی

با اندکی تامل درخواهید یافت که دستگاه های برش لیزری مزیت های بیشتری برای برش کاری نسبت به روش های مکانیکی دارند و این مسئله به راحتی با رشد و پیشرفت این دستگاه ها قابل مشاهده می باشد. دستگاه های برش لیزری از میزان دقت بالاتری برخوردار بوده و نسبت به روش های مکانیکی کمتر شما را دچار دردسر می کنند. علاوه بر این در روش های مکانیکی میزان حرارت بالایی که برای برش مورد استفاده قرار می گیرد طی زمان سبب آسیب به صفحه پلکسی می شود و نباید به سادگی از کنار این امر عبور نمود.

برش لیزری پلکسی
برش لیزری پلکسی

از دیگر مزیت های خدمات لیزر و برش پلکسی نسبت به روش های قدیمی می توان کار کردن راحت با دستگاه های آن اشاره نمود که علاوه بر فراهم نمودن یک برش تمیز در سریع ترین زمان ممکن به شما این امکان را می دهد تا با صفحات پلکسی خود اشکال زیبایی را تهیه نموده و در نهایت صفحه خود را بدون هیچ گونه خرابی یا آسیبی در لبه ها تحویل بگیرید.

مزیت های بهره مندی از خدمات برش و لیزر پلکسی

با توجه به مطالبی که در بخش های قبل بیان شد خدمات لیزر و برش پلکسی مزیت های بی شماری برای شما به همراه دارند که در این بخش قصد داریم تا به بیان تعدادی از این مزایا بپردازیم. از مهم ترین مزیت های این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • هزینه کمتر
 • نتخابی کاملا هوشمندانه برای انجام هرگونه برش
 • عدم وارد شدن آسیب به قطعه کار
 • عدم وارد شدن هرگونه فشار و عامل آسیب رسان
 • انجام برش های پیچیده در سریع ترین زمان ممکن
 • انجام طراحی های خلاقانه روی صفحات پلکسی
 • پایین بودن سطح اشتباه و خطا انسانی در برش های لیزری

خدمات لیزر پلکسی روژان

 • انجام برش پلکسی
 • دستگاه لیزر پلکسی
 • حک روی پلکسی

سخن آخر درباره برش و لیزر پلکسی

شرکت روژان پلکسی با ارائه خدمات برش و لیزر و حک پلکسی به صورت کاملا حرفه ای این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا این دسته فعالیت های خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و از نتایج کار خود نهایت لذت را ببرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با پلکسی روژان تماس بگیرید : 02133979546

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *