بلاگ

خدمات برش و لیزر و حک پلکسی 09128922633

خدمات برش و لیزر و حک پلکسی

پلکسی یکی از مواردی است که  دستگاه لیزر آن را به راحتی برش می دهد. طلق یا پلکسی گلاس با اسامی مختلفی نامیده می شود که عبارتند از: طلق، اکریلیک، پلی اکریلیک و پلکسی. این ماده به خاطر زیبایی، مقاومت، سبکی و شفافیت، در سال های اخیر در زمینه های مختلف کاربردهای متنوعی پیدا کرده است. از خدمات برش لیزری پلکسی گلاس برای ساخت تندیس ها، لوح های یادبود، دکوراسیون غرفه های نمایشگاهی، ویترین مغازه و فروشگاه ها، تابلوهای تبلیغاتی، قطعات خاص صنعتی و همچنین ظروف خانگی استفاده می شود.

دستگاه لیزر CO2 ابزاری مناسب برای برش و حک انواع پلکسی گلاس به شمار می آید. این دستگاه با دقت  و سرعت بالا، توانایی برش و حک انواع پلکسی (ضخامت، ماده اولیه و شکل) را دارد. استفاده از این فناوری در بخش تبلیغات و تولید انواع محصولات اهمیت بسیاری دارد. این تکنولوژی در این بخش در زمینه های  زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

خدمات برش و لیزر و حک پلکسی

خدمات برش و لیزر و حک پلکسی

تکنولوژی تبلیغات پلکسی
استندهای مغازه و نمایشگاه
مدل و سازه های معماری
حروف و کلمات
تابلوهای راهنما
هدایا و یادبودهای اکریلیکی

لیزر توانایی برش مواد سختی چون صفحات استیل و فولاد، پلاستیک و اکریلیک را به راحتی دارد. برش لیزری تنها یکی از کاربردهای دستگاه لیزر به شمار می آید. از کاربردهای دیگر لیزر می توان به حکاکی و نشانه گذاری بر روی مواد مختلف اشاره کرد. اگر در نظر دارید تا قطعاتی ظریف و طرح هایی پیچیده را روی صفحات اکریلیک برش بزنید، بهترین گزینه استفاده از پرتوی لیزر می باشد.

خدمات لیزر پلکسی روژان

انجام برش پلکسی
دستگاه لیزر پلکسی
حک روی پلکسی

برای کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با پلکسی روژان تماس بگیرید : 09128922633

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *