بلاگ

پلکسی یرلانگ

ورق پلکسی یرلانگ

پلکسی یرلانگ

کسانی که با ورق های پلکسی سروکار دارند، پلکسی یرلانگ را به خوبی می شناسند. یرلانگ یکی از برندهای محبوب و نام آشنا در حوزه ورق پلکسی به شمار رفته و در اکثر پروژه هایی که حضور ورق های با کیفیت نیاز است، نام این برند خود نمایی می کند. یکی از مهم ترین موضوعاتی که خوب است در خصوص ورق پلکسی برند یرلانگ بدانید، بالا بودن کیفیت آن است؛ همین موضوع سبب شده، در امور تبلیغی از این برند زیاد استفاده گردد.

از دیگر مزیت هایی که می توان در خصوص ورق های تولید شده توسط این برند اشاره داشت، بالا بودن شفافیت و وضوح تناژ رنگی در آن است. در جاهایی که قرار است از منابع نوری استفاده گردد، ورق های پلکسی تحت این برند، کارایی بالایی از خود نشان خواهند داد. این ورق، نور را به خوبی از خود عبور می دهد و به همین علت، در شرایطی که بحث عبور نور مطرح است از ورق پلکسی های یرلانگ، به عنوان یک گزینه شایسته و لایق یاد می کنند.

 

ورق پلکسی یرلانگ

 

کد رنگ ورق پلکسی یرلانگ

موضوع بسیار مهم دیگری که می بایست در مورد برند یرلانگ مطرح شود، کد رنگ ورق پلکسی یرلانگ است. این برند، ورق های پلکسی زنگی را در 65 رنگ تولید می کند؛ این تنوع رنگی باعث استقبال روزافزون از این برند شده است. خوب است به خاطر داشته باشید، کد رنگی محصولات این برند ممکن است در برخی موارد با دیگر برندها تفاوت داشته باشد، اما تنالیته رنگی تفاوت چندانی نداشته و از این جهت شباهت زیادی بین یرلانگ و سایر برندهای فعال در حوزه تولید ورق های پلکسی به چشم می خورد.

 

نمیدانید چطور خرید کنید؟

فروشگاه روژان بزرگترین وارد کننده ورق های پلکسی در ایران باکمترین قیمت در ایران

با کلیک بر روی دکمه مقابل می توانید انواع ورق های پلکسی را مشاهده کنید و در صورت انتخاب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا محصول مورد نظر شما را در کمترین زمان به دستتان برسانند.

 

یرلانگ، ورق پلکسی را در دو نوع مات و شفاف وارد بازار کرده است. ورق های مات، قادر نیستند نور را از خود عبور دهند و به همین جهت در جاهایی که قرار است منبع نور در پشت آنها قرار گیرد، از این نوع استفاده نمی شود. ورق های پلکسی شفاف، انواعی هستند که قادرند نور را به خوبی از خود عبور دهند و این اتفاق نیز به دلیل شفاف بودن آنها اتفاق افتاده است.

کمپانی یرلانگ

همان طوری که در ابتدای همین متن اشاره کردیم، یکی از مطرح ترین برندهای تولید کننده ورق های پلکسی در دنیا، برند یرلانگ است. این برند در سال 1972 فعالیت خود را در کشور تایوان شروع کرده و با توجه به پیشرفتی که در طی این سال ها از خود نشان داده، محبوب زیادی نزد مصرف کنندگان ورق پلکسی به دست آورده است.

این مجموعه در سال 2012، سقف تولید ورق های پلکسی را به حدود 10 هزار مترمربع در سال رساند. برند یرلانگ به دلیل تولید محصولاتی با کیفیت توانسته توفیقات زیادی، همچون افزایش رضایت مصرف کنندگان و بالا رفتن میزان فروش به دست آورد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *