بلاگ

سه دلیل برای استفاده از پلکسی گلاس در حمام

استفاده از ورقه های پلکسی گلاس در حمام

اگر یک اتاق وجود دارد که در آن حفظ حریم خصوصی ضروری است، بدون تردید حمام است.  استفاده از پلکسی گلاس در حمام و  پنجره های اکریلیک مات راه حلی عالی برای حفظ حریم شخصی ودر عین حال بهره بردن از نو آفتاب است.

در این مقاله دلایلی برای استفاده از پلکسی گلاس در حمام را مطرح می کنیم تا بتوانید  انتخاب درستی داشته باشید.

1. یک پنجره حمام اکریلیک مات بسیار مقرون به صرفه است

در صورت استفاده از پلکسی گلاس در حمام  و ورق اکریلیک، تعویض شیشه استاندارد در پنجره حمام با شیشه مات بسیار مقرون به صرفه است. انتخاب پنجره حمام پلکسی مات به جای پنجره حمام شیشه ای مات شده سنتی مزایای زیادی دارد. در واقع، پلکس گلاس دو برابر سبک تر، 30 برابر قوی تر و بسیار ارزان تر از شیشه استاندارد است. بنابراین می توانید شیشه را در یک پنجره حمام کوچک 64 در 44 سانتی متری با هزینه کمی تعویض کنید.

 پلکسی گلاس در حمام

ورق های پلکسی گلاس در حمام

 2. یک پنجره حمام اکریلیک نور زیادی را به داخل می دهد

مزیت دیگر استفاده از پلکسی گلاس در حمام این است که، اکریلیک نور بسیار بیشتری نسبت به شیشه معمولی عبور می دهد. هنگامی که یک پنجره حمام مات اکریلیک نصب می کنید، نور طبیعی بیشتری در حمام خود نسبت به زمانی که از شیشه مات سنتی استفاده می کنید، خواهید داشت. این یک راه حل ایده آل برای حفظ فضای حمام شما در فضایی پر از نور است که برای استراحت مناسب است و حتی می توانید برخی از گیاهان آپارتمانی را در آن اضافه کنید.

 3. نصب پنجره حمام اکریلیک مات آسان است

چه  در کار نصب پنجره های پلکسی گلاس در حمام  ماهر باشید و چه مبتدی، نصب پنجره اکریلیک بسیار آسان است. این به ویژه با وزن بسیار کم این ماده توضیح داده می شود که یادآور می شویم، دو برابر سبک تر از شیشه معمولی است.

 پلکسی گلاس در حمام

استفاده از پلکسی  در حمام

نکاتی برای تمیز کردن پنجره حمام اکریلیک مات

گردگیری و تمیز کردن منظم پنجره پلکسی گلاس حمام شیشه ای مات با یک پاک کننده ضد الکتریسیته و یک پارچه میکروفیبر باید انجام شود. این کار از جذب گرد و غبار و مواد ساینده که می تواند باعث ایجاد خراش شود، مانند شن یا ماسه، جلوگیری می کند. این به شما این امکان را می دهد که پنجره خود را برای مدت طولانی تری  سالم و نو نگه دارید.

 

نمیدانید چطور خرید کنید؟

فروشگاه روژان بزرگترین وارد کننده ورق های پلکسی در ایران باکمترین قیمت در ایران

با کلیک بر روی دکمه مقابل می توانید انواع ورق های پلکسی را مشاهده کنید و در صورت انتخاب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا محصول مورد نظر شما را در کمترین زمان به دستتان برسانند.

پنجره حمام سفارشی را سفارش دهید

در فروشگاه آنلاین ما طیف گسترده ای از ورق های شیشه ای اکریلیک مات در اندازه ها و ضخامت های مختلف را برای استفاده پلکسی گلاس در حمام پیدا خواهید کرد که برای  پنجره حمام  بسیار مناسب است. شیشه پنجره حمام خود را اندازه بگیرید و پنجره جایگزین خود را مستقیماً از فروشگاه اینترنتی ما سفارش دهید. توجه داشته باشید که ما به شما پیشنهاد می کنیم پانل ها  به اندازه دلخواه خود برش دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پنجره های جدید حمام خود را نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *