بلاگ

چگونه پنجره های باغ خود را با پلکسی گلاس تعویض کنید

تعویض پنجره های سوله با پلکسی گلاس

آیا پنجره های سوله باغ شما قدیمی شده و نیاز به تعویض دارند؟ مشکلی نیست ، ما ایده های زیادی برای ایجاد پنجره های جدید برای سوله شما داریم. با یک ورق اکریلیک سفارشی، آنها در کمترین زمان جدید و تمیز به نظر می رسند. از دیگر مزایای پنجره پلکسی گلاس این است که مقرون به صرفه هستند، سریع و آسان ساخته می شوند، همچنین بسیار قوی خواهند بود. در واقع، پلکسی گلاس 30 برابر بیشتر از شیشه معمولی مقاوم است، در حالی که دو برابر سبک تر است. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید به راحتی و به سرعت پنجره ها را در سوله باغ خود تعویض کنید.

اصول تعویض پنجره های سوله باغ

در این مقاله ، فرض می‌ کنیم که قصد دارید پنجره‌های سوله فعلی خود را با ورق‌ های اکریلیک جایگزین کنید. می توانید از پلکسی گلاس اکسترود شده برای جایگزینی شیشه های سنتی استفاده کنید. اگر ترجیح می‌دهید پنجره‌ های سوله‌تان را خودتان برش دهید یا اگر ترجیح می‌دهید پرپکس را به روش دیگری ماشین‌کاری کنید، بهتر است از پلکسی ریخته‌ گری استفاده کنید که بسیار محکم‌ تر است. ضخامت پلکسی گلاس مورد نیاز شما در واقع به اندازه پنجره شما بستگی دارد. برای یک پنجره سوله کوچک، یک صفحه پلکسی به ضخامت 2 میلی مترکاملا مناسب خواهد بود. برای پنجره های داخل کابین یا سوله هایی با اندازه بزرگتر، ترجیحاً صفحه پلکسی با ضخامت 3 یا 4 میلی متر انتخاب شود.

مرحله 1: دانه های لعاب را از پنجره های سوله خود بردارید

قبل از اینکه بتوانید پنجره ها را در سوله باغ خود تعویض کنید، اولین قدم این است که دانه های لعاب را بردارید. تنها در این صورت می توانید ایده ای از اندازه دقیق صفحه اکریلیک مورد نیاز برای سفارش به دست آورید. برای تعیین اندازه صحیح شیشه خود، باید اندازه دقیق را بدانید. در واقع فضای قاب بدون دانه های لعاب است. برای حذف دانه های لعاب، از یک پیچ گوشتی استفاده کنید. این مرحله را برای تمام پنجره های سوله باغ که قصد تعویض آنها را دارید تکرار کنید.

مرحله 2: پنجره سوله باغ خود را اندازه بگیرید

 دومین مرحله در تعویض پنجره پلکسی گلاس این است که  اندازه پنجره سوله خود را اندازه بگیرید. از اطراف 2 میلی متر کم کنید، زیرا ورق اکریلیک با گرما منبسط می شود.

مطلب پیشنهادی: پلکسی جایگزین شیشه! چرا باید به جای شیشه از پلکسی استفاده کنیم؟

مرحله 3: نوار لعاب را بچسبانید تا پنجره های سوله باغ خود را ضد آب کنید

نوار لعاب را به قاب پنجره سوله باغ خود در فاصله 2 میلی متری از لبه بمالید. سپس نوار لعاب را به پشت مهره های لعاب، آن هم در فاصله 2 میلی متری از لبه، بچسبانید.

مرحله 4: پنجره جدید سوله باغ خود را قرار دهید

اکنون می توانید شیشه پلکسی یا همان شیشه پلاستیکی را در قاب پنجره سوله خود قرار دهید، سپس دانه های لعاب را در جای خود قرار دهید.

مرحله 5: پنجره های سوله خود را ببندید

آخرین مرحله در تعویض پنجره پلکسی گلاس این است که پنجره های سوله باغ خود را با چسب مخصوص لعاب به دقت ببندید. جلو و پشت پنجره های سوله را محکم ببندید. اطمینان حاصل کنید که درزگیر به درستی بین اتصالات شیشه و مهره های لعاب اعمال شده است. در نهایت، توصیه می کنیم که به طور منظم  پنجره پلکسی گلاس خود را با یک پاک کننده ضد الکتریسیته ساکن تمیز کنید . با این کار پنجره پلکسی گلاس جذب گرد و غبار نمی شود و مدت زمان بیشتری زیبا و تمیز می ماند.

پنجره پلکسی کلاس

قبل از پنجره پلکسی کلاس

نصب پنجره پلکسی

بعد از نصب پنجره پلکسی کلاس

پنجره های پلاستیکی را برای سوله باغ خود سفارش دهید

آیا این مقاله باعث شد که بخواهید پنجره های سوله باغ یا خانه تابستانی خود را جایگزین کنید؟ هم اکنون پنجره های پلکسی گلاس خود را مستقیماً از فروشگاه اینترنتی ما سفارش دهید . همیشه مطمئن باشید که سفارش خود را در اسرع وقت دریافت خواهید کرد. اگر در مورد این پروژه یا محصولات ما سؤالی دارید، با ما تماس بگیرید.  ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما در زمینه سفرش و تعویض پنجره پلکسی گلاس انجام خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *