بلاگ

طلق رنگی مخصوص عکاسی + معرفی فروشگاه

پلکسی گلاس در عکاسی

طلق رنگی مخصوص عکاسی

عکاسی یکی از هنرهای ابزار محور می باشد. در هنرهای ابزار محور، حضور وسایل و ابزار با کیفیت کمک شایان توجهی در ضبط تصاویر و عکس هایی با کیفیت می کند. پلکسی گلاس ها ورق های نه چندان نرمی هستند و به همین دلیل قابلیت خم کردن در آنها وجود ندارند؛ امروزه از این ورق در صنعت عکاسی به وفور استفاده می شود. ورق های پلکسی مورد استفاده در عکاسی، غالبا براق هستند به همین دلیل موجب افزایش جذابیت و زیبایی نمای دکوراسیون در عکاسی می شوند. از ورق های پلکسی رنگی نیز میتوانید برای نورپردازی و تعییر نور در فضای عکاسی استفاده کنید.

پلکسی گلاس در عکاسی

کاربرد پلکسی در صنعت آتلیه و عکاسی

در جاهایی که عکاس برای عکاسی نیاز دارد تا نور را بازتاب دهد و یا رفلکس کند، استفاده از پلکسی ها کمک فراوانی به آنها خواهد کرد. در حوزه هایی مانند عکاسی از زیور آلات، عکاسی از لوازم آرایشی، عکاسی از محصولات فروشگاهی، عکاسی از کودکان و عکاسی از خودروها، این ورق ها به دلیل قابلیت های ویژه و منحصر به فردی که دارند، قادرند نور را بازتاب داده و جلوه ای و زیبا و درخشان در فضای عکس ایجاد کنند. به همین دلیل است که امروزه اغلب عکاسان روی به سوی استفاده از این ورق های جذاب و نوین آورده اند.

پلکسی گلاس مناسب برای رفلکس سوژه عکاسی

پلکسی گلاس مناسب برای رفلکس سوژه عکاسی ویژگی های زیر را دارد:

  • پلکسی مناسب عکاسی، در اثر برخورد نور آفتاب دچار تغییر رنگ نشده و زیبایی خود را از دست نخواهد داد.
  • این ورق ها عایق حرارت بوده و گرما را انتقال نمی دهند.
  • عایق صوت هستند.
  • نور خورشید را از خود عبور می دهند، اما اجازه عبور اشعه های مضر، مانند یو وی را نمی دهند.
  • در مقایسه با شیشه، ضریب امنیتی بالاتری دارد.

پلکسی گلاس در عکاسی

 طیف رنگی متنوع ورق پلکسی گلاس

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باعث شده اغلب عکاسان برای ثبت عکس هایی با کیفیت از ورق های پلکسی استفاده کنند، طیف رنگی متنوع آنهاست. رنگ بندی متنوعی که در این ورق ها مشاهده می شود، بهترین شرایط را برای ثبت عکس هایی با کیفیت فراهم آورده است. ابزاری که به دلیل رنگشان مورد  استفاده قرار می گیرند، هر چه با تنوع رنگی بالاتری ارائه گردند، عکاسان علاقه بیشتری نسبت به استفاده از آنها از خود نشان می دهند.

 

نمیدانید چطور خرید کنید؟

فروشگاه روژان بزرگترین وارد کننده ورق های پلکسی در ایران باکمترین قیمت در ایران

با کلیک بر روی دکمه مقابل می توانید انواع ورق های پلکسی را مشاهده کنید و در صورت انتخاب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا محصول مورد نظر شما را در کمترین زمان به دستتان برسانند.

 

خرید پلکسی برای عکاسی

خرید پلکسی برای عکاسی، به عکاس کمک می کند عکس هایی با کیفیت و با وضوح بالا ثبت و ضبط کند. ورق های پلکسی و استفاده از آنها در عکاسی تبلیغات اهمیت زیادی دارد. هر چه عکس هایی که از یک محصول گرفته می شود، کیفیت بالاتری داشته باشد، بدون شک خریداران نیز رغبت و میل بیشتری برای خرید از خود نشان می دهند. پلکسی ها با ویژگی های ذاتی که دارند، کمک می کنند عکاس رسالت خود را به انجام برساند.

پلکسی گلاس در عکاسی

خرید پلکسی گلاس برای عکاسی حتی در ابعاد کوچک

یکی از مهم ترین مزیت های ورق های پلکسی، خرید پلکسی گلاس برای عکاسی حتی در ابعاد کوچک است. چنانچه بنا به هر دلیلی بخواهید از این ورق در ابعاد کوچک استفاده کنید، نیازی نیست حتما یک ورق کامل پلکسی را خریداری کنید؛ اگر به فروشگاه هایی که این ورق را در ابعاد مورد نظرتان به شما می فروشند سر بزنید، می توانید این ورق را در ابعاد دلخواهتان خریداری کرده و به کار بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *