بلاگ

بررسی ویژگی های پلکسی

خرید پلکسی گلاس با کیفیت

ورق پلکسی گلاس با کیفیت

یکی از مهم ترین سوالاتی که در هنگام خرید ورق پلکسی گلاس می بایست پرسیده شود، این است که ورق پلکسی گلاس با کیفیت چه ویژگی هایی دارد. اغلب افرادی که در خرید اجناس مورد نیازشان، کیفیت را در اولویت قرار می دهند، سوالاتی از این دست را زیاد می پرسند. ما در این متن قصد داریم در خصوص ویژگی های ورق پلکسی با کیفیت نکاتی را با شما به اشتراک بگذاریم؛ پس در ادامه با ما همراه باشید.

عبور نور

یکی از مهم ترین ویژگی های ورق پلکسی با کیفیت، خاصیت عبور نور است. به غیر از ورق هایی که برای جلوگیری از عبور نور به کار برده می شوند، سایر انواع ورق های پلکسی می توانند نور را از خود عبور دهند.

البته دقت داشته باشید، هر ورق پلکسی که بتواند نور را از خود عبور دهد، نمی توان به عنوان یک ورق با کیفیت دانست. زمانی می توان به صورت قطعی در مورد کیفیت این متریال نظر داد که چند نوع ورق پلکسی در کنار هم قرار داده شوند؛ از بین این ورق ها، ورقی که بتواند نور را با کیفیت بیشتری از خود عبور دهد، کیفیت بالاتری دارد.

خرید پلکسی گلاس با کیفیت

ضخامت یکسان

زمانی می توان یک ورق پلکسی گلاس را یک ورق پلکسی گلاس با کیفیت خواند که ضخامت ورق در همه جا یکسان باشد. ورق های پلکسی را با روشی به نام روش ریخته گری تولید می کنند؛ این روش یکی از بهترین و مناسب ترین روش ها برای تولید ورق هایی با ضخامت یکسان می باشد.

صفحاتی که توسط برخی تولیدکنندگان درجه 2 و 3 تولید می شوند، ضخامت یکسانی نداشته و نمی توان به عنوان یک ورق با کیفیت از آنها یاد کرد. زمانی که قصد دارید این متریال را خریداری کنید، به ضخامت آن در همه جای شیت دقت کنید و سعی در خرید ورق هایی داشته باشید که ضخامت یکسانی دارند.

انعطاف پذیری

موضوع دیگری که آن نیز می تواند در قضاوت ما نسبت به ورق های پلکسی شیشه ای کمک کننده باشد، انعطاف پذیری پلکسی هاست. توجه داشته باشید که این متریال انعطاف پذیری بالایی نداشته و اگر تحت فشار زیاد قرار گیرد، احتمال شکستن آن وجود خواهد داشت.

برای خم کردن ورق های پلکسی گلس از روش های متفاوتی مانند مستقیم و غیر مستقیم استفاده می کنند. ورق هایی که در برابر حرارت تغییر رنگ نداده و بعد از عملیات خمش، دچار شکست نشوند، از بهترین ورق های پلکسی موجود در بازار به شمار می روند.

 

نمیدانید چطور خرید کنید؟

فروشگاه روژان بزرگترین وارد کننده ورق های پلکسی در ایران باکمترین قیمت در ایران

با کلیک بر روی دکمه مقابل می توانید انواع ورق های پلکسی را مشاهده کنید و در صورت انتخاب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا محصول مورد نظر شما را در کمترین زمان به دستتان برسانند.

 

صاف بودن سطح ورق

فاکتور دیگری که می تواند به شما ثابت کند ورق پلکسی مورد نظر کیفیت بالایی دارد، صاف بودن سطح ورق است. اگر قرار باشد پلکسی ها در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار گیرند، صاف بودن و عاری بودن پلکسی از وجود لکه های رنگی و یا ضایعه های برجسته، اهمیت زیادی دارد.

اگر در هنگام تولید این ورق، گردو غبار و یا برخی ضایعات وارد مواد اولیه شود، این ورق سطح صاف و یک دستی نخواهد داشت و قابل استفاده نخواهد بود. پس در هنگام خرید به صاف بودن سطح ورق توجه و دقت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *